چاپگر سه بعدى  روبوت ابزار وی ۱

چاپگر سه بعدى روبوت ابزار وی ۱

توليد قطعات پلستيكى با چاپگر سه بعدى 

اطلاعات بیشتر

3DP-RAV1
محصول جدید

اضافه کردن به مقایسه محصولات

تجهیزات جانبی

 
اطلاعات بیشتر

با آموزش كامل نرم افزار ، سخت افزار و یک سال ضمانت قطعات الكترونيك و نرم افزار هاى مربوطه 

اين ماشين به صورت سفارشى  ساخته مى شود و زمان تحويل آن دو هفته كارى است

چاپگرسه بعدی روبوت ابزار   از نوع حرارتی است که با استفاده از میله های پلاستیکی و ذوب کردن و تزریق آن اشکال سه بعدی را تولید می کند. طرز کار این چاپگر به این صورت است که کاربر ابتدا قطعه مورد نظر را با استفاده از یک نرم افزار سه بعدی ساز نظیر اتوکد ، مکس یا سالید ورکز  طراحی کرده و سپس آن را با فرمت اس تی ال یا استریو لیتو گرافی ذخیره می کند و سپس این فایل وارد نرم افزار چاپگر شده و تبدیل به جی کد شده و امکان بزرگ و کوچک کردن و تغییر محور های طرح در این مرحله فراهم است ، حتا کاربر می تواند شبیه سازی ای فرایند را قبل از چاپ لایه به لایه بررسی نماید . بعد از مرور روند و تنظیمات مربوطه می توانید مرحله اصلی چاپ قطعه را شروع کنید .چاپگر لایه به لایه و در سه محور اصلی پلاستیک مذاب را از طریق یک نازل حرارتی به صورت میکرونی انتقال می دهد . مواد مورد نیاز که به صورت حلقه شده روی قرقره مخصوص قرار دارد به وسیله یک فک دوار از طریق استپر موتور به داخل نازل کشیده می شود . هر سه محور چاپگر به استپر موتور مجهز است و از طریق سامانه اصلی ماشین هدایت می شود . گاهی کاربران بایستی برای نتیجه بهتر قطعات خود را برای انطباق با شیوه ساخت این گونه چاپگر ها به چند قسمت تقسیم کنند و هر  قسمت  را به صورت جداگانه  ساخته و در پایان آن ها را به هم چسباند.برای جدا کردن راحت قطعات بعد از چاپ ، میز ماشین از طریق چند مقاومت حرارتی گرم می شود و تنظیمات درجه حرارت میز و نازل از طریق نرم افزار و به وسیله رایانه قابل تنظیم است . سرعت چاپ بر اساس حجم قطعه و پیچیدگی آن متغیر است ، هر چند چاپگر قطعات تو پر  را برای صرفه جویی در مصرف مواد به صورت شبکه ایی چاپ می نماید . روبوت ابزار کلیه نرم افزار های مربوطه را به روی رایانه خریدار نصب نموده و آموزش کاربران را برای راه اندازی چاپگربه عهده میگیرد .

چاپگر دارای نمایشگر مستقل با قابلیت استفاده از کارت اس دی می باشد . برای استفاده از این امکان کاربر فایل اصلی را در نرم افزار مربوطه طراحی می کند ( اتو کد ، سالید ورکز ، ۳دی مکس .....( و بعد از تبدیل آن به جی کد از طریق  نرم افزار  رپ تایر ، آن را به روی کارت اس دی ذخیره کرده و با وارد کردن آن به نمایشگر مستقل و تنظیمات مربوطه اقدام به چاپ قطعه می نماید .

در ساخت چاپگر روبوت ابزار از بهترین ریل ها و پیچ های مهره ساچمه ای ( بال اسکرو ) استفاده شده است و این قطعات دوام ، کارایی و ثبات ماشین را برای کار طولانی و با کیفیت تضمین می کند . 

تمام قطعات چاپگر نظیر سامانه تزریق ، تجهیزات میز و سایر قطعات توسط روبوت ابزار و به صورت اختصاصی برای این چاپگر طراحی و ساخته شده است . این ویژگی ها دوام و کیفیت قطعات تولیدی توسط این ماشین را تضمین می کند 

 
اطلاعات فنی
دامنه حركت در محور X : ١٨٠ ميليمتر
دامنه حركت در محور Y : ١٨٠ ميليمتر
دامنه حركت در محور Z : ٢٠٠ ميليمتر
ابعاد دستگاه ( طول x عرض x ارتفاع ) : ٤١٦ x ٣٧١ x ٤٧٥ ميليمتر
وزن (خالص / با بسته بندى ) : ١٠ / ١٤ كيلو گرم
ابعاد ميز كار : ٢٤٠ * ٢٤٠ ميليمتر
ويژگى خاص : بدون نياز به رايانه
كشور سازنده : ايران
دقت ٥ ميكرون
توان چاپگر ٢٥٠ وات
قطر نازل ٠/٤ ميليمتر با قابليت استفاده از نازل ٠/٢، ٠/٣ ، ٠/٥ ميليمتر

نظر خود را بنویسید !

چاپگر سه بعدى روبوت ابزار وی ۱

توليد قطعات پلستيكى با چاپگر سه بعدى 

نظر خود را بنویسید !

 
ویدیو محصول
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 ریال Total

Check out