توجه  داشته باشيد ابزارها چنانچه درست استفاده نشوند ، بسيار خطرناك هستند ، لطفا موارد ايمنى را قبل از استفاده
 از آن ها رعایت نمایید برای اطلاع و یادآوری ، می توانید این موارد را در اين جا بخوانید 
ارسال و دریافت سفارش
بعد از تکمیل نهایی سفارش ، روبوت ابزار کالای خریداری شده را مطابق روند زیر برای خریدار ارسال می نماید .

 

۱-

سفارشات از ساعت ۹صبح تا ۵ بعد از ظهر ، شنبه تا چهار شنبه بسته بندی و آماده ارسال می گردند ، کالاهای موجود در تهران بین ۲تا ۶ساعت (به استثنای ریز تراش ها و ریز فرزها که تحویل آن ها در تهران نیز۲۴ساعت زمان نیاز دارد ) و استان های همسایه تهران دوتا سه روز و سایر استان ها سه تا پنج روز خواهد بود .

۲-

به دلیل تهیه محصولات به صورت دست اول از نمایندگی یا تولید کننده ، روبوت ابزار پایین ترین قیمت ممکن را ارائه می دهد .

۳-

روبوت ابزار از پیک برای تهران و پست پیشتاز ( بسته های زیر ۴ کیلو گرم و ابعاد زیر ۴۵ سانتیمتر  ) و شرکت حمل تیپاکس  ( به علت سنگینی بعضی از محصولات  و نیاز به بیمه کالای مورد نظر )برای ارسال سفارشات به سایر استان ها استفاده می کند .خریدار به این نکته توجه نماید که هزینه محاسبه شده با هر یک از حامل های بالا تنها صورت حساب شرکت های مذکور نخواهد بود و هزینه نهایی  ارسال با توجه به وزن ، ابعاد و سایر مشخصات کالا به صورت خودکار محاسبه می گردد و درصدی به عنوان هزینه تحویل و بسته بندی به نماینده شرکت های فوق محاسبه می گردد و به صورت حساب اضافه می شود .  

 لازم به یاد آوری است چنانچه خریدار تقاضای ارسال کالا با شرکت باربری غیر از تیپاکس را به صورت پس کرایه نماید ، کالای ارسالی با مسولیت خریدار به نماینده باربری تحویل می گردد و تنها روبوت ابزار شماره فبض باربری را در اختیار خریدار می گذارد و در مورد صدمات به کالا ، تاخیر و یا مفقودی هیچ مسولیتی ندارد و تماما به عهده خریدار می باشد .ضمنا چنانچه این تحویل کالا نیاز به هزینه ارسال به باربری یا نماینده آن داشته باشد بایستی جداگانه از طرف خریدار پرداخت گردد. انتخاب شرکت باربری بر اساس حضور نماینده آن ها در نزدیکی فروشگاه روبوت ابزار است   

۴-

متاسفانه شرکت های حمل در تمام نقاط ایران نمایندگی ندارند و در صورتی که شهر مشتری جز همین نقاط باشد ، شرکت حمل آن را به نزدیکترین نمایندگی به شهر مشتری ارسال می کند و خریدار ، کالا را در انبار این شرکت ها دریافت می کند و انتقال به محل نهایی به عهده مشتری می باشد .

۵-

در صورت دریافت کالا با بسته بندی صدمه دیده و یا ایرادات مشهود ، از دریافت کالا خوداری و آن را به وسیله همان آورنده عودت دهید .

۶-

چنانچه مشتری بعد از دریافت کالا و تحویل کالا و باز کردن بسته بندی ، هنگام استفاده از کالا به ایراد مشهود یرخورد نمود ، موارد زیر را بایستی انجام دهد.

  •  

در ابتداطی ۲۴ساعت با تلفن یا پست الکترونیکی با ذکر شماره پیش فاکتوربه روبوت ابزار اطلاع دهد. کلیه محتویات ، بسته بندی و متعلقات را به صورت کامل نگه داری نماید .

  •  

از محصول  به هیچ عنوان استفاده کاربردی ننماید .

  •  

عکس این ایرادات و صدمات را برای روبوت ابزار ارسال کند .

  •  

چنانچه این ایرادات و صدمات از طرف کارشناسان روبوت ابزار تایید شود ، در صورت نیاز ، قطعات صدمه دیده در حمل برای مشتری ارسال می گردد و در صورتی که صدمات با این شیوه قابل اصلاح نباشد ، کالا با هزینه روبوت ابزار برگشت داده شده ویک کالای دیگر جایگزین می گردد . هزینه این ارسال بعد از ۴۸ساعت به حساب بانکی مشتری واریز می گردد.

  •  

در مواردی که کالا نیاز به آزمایش دارد ، مانند قلم ایربراش ، حتما از آب برای این آزمایش استفاده شود و ریختن رنگ درون قلم امکان برگشت کالا را از بین می برد .

  •  

در بعضی از کالاها به علت وزن بالا و حجیم بودن مانند انواع ریز تراشها و ریز فرز ها خراشها و رنگ پریدگی های کوچک طبیعی است و به عنوان ایراد در نظر گرفته نمی شود .

۷-

در صورت مفقود شدن بسته به هر دلیلی ( عدم دریافت توسط مشتری ) مبنای عدم دریافت ، رسید تحویل کالا توسط شرکت حمل یا اداره پست می باشد و بررسی این امر بین دو تا سه هفته طول می کشد .

۸-

چنانچه به هر دلیلی کالایی سفارش داده شود که در انبار موجود نباشد ، تنها وجه پرداختی کالا طی ۴۸ساعت برای مشتری واریز می گردد و روبوت ابزار به جز این مسئولیتی ندارد .

۹-

روبوت ابزار بدون اطلاع قبلی نسبت به تغییر قیمت اقدام می کند ( سفارشهای قبل از تغییر قیمت چنانچه طی ۲۴ساعت پرداخت شود شامل این تغیرات نخواهد بود )

۱۰-

روبوت ابزار بدون اعلام قبلی نسبت به تغییر ، اصلاح اطلاعات یک کالا و یا خذف و اضافه آن اقدام می کند .

 شرایط برگشت کالا

 

مشتری می تواند کالای دریافنی خود را مطابق شرایط زیر پس دهد .

۱-

خریدار می تواند کالای خریداری شده را طی ۷روز باز گرداند ، در این صورت کالا یا بسته بندی کالا نبایستی از حالت اصلی خود خارج ، آسیب دیده یا از آن استفاده شده باشد به خصوص در مورد کالاهایی که باز کردن آن ها مستلزم ازبین بردن بسته بندی است ، نباید به هیچ عنوان آن را باز نماید ، در این صورت خریدار طی ۴۸ساعت این مطلب را به وسیله نامه الکترونیکی یا تلفن به شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ یا همراه ۰۹۱۲۴۲۰۰۰۵۸ با  ذکر شماره رسید سفارش ، اطلاع داده و بعد از تایید توسط کارشناس روبوت ابزار ، آن را به همراه کلیه متعلقات و یا هدایای ارسالی برای فروشگاه روبوت ابزار ارسال نمایید ، کالا بایستی با دقت دوباره بسته بندی شود تا در ارسال مجدد آسیب نبیند . تشخیص تمام این موارد با کارشناس روبوت ابزار است و بعد ازدریافت کالای عودت داده شده و تایید موارد بالا توسط کارشناس ، تنها هزینه کالا طی ۴۸ ساعت بعد از تامین شماره حساب از طرف مشتری ، واریز می گردد. هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده مشتری می باشد . توجه داشته باشید ، امکان پس دادن و یا تعویض قطعات و برد های الکترونیک ماشین الات وجود ندارد .

۲-

چنانچه کالای سفارشی با کالای دریافتی مقایرت داشته باشد ( بر اساس مدارک سفارش کالا به روی وبسایت ) بعد از اعلام به روبوت ابزار طی ۲۴ ساعت از طریق تلفن یا نامه الکترونیک و بعد از تایید کارشناس روبوت ابزار ، مشتری بدون باز کردن بسته آن را بایستی بر گرداند ، هزینه این جابجایی به عهده روبوت ابزار است . در صورتی که بدون باز کردن بسته امکان این تشخیص نباشد ، بعد از بررسی کالا بایستی به همراه بسته بندی اصلی و کلیه متعلقات برگشت داده شود ، هرگونه استفاده ، آسیب به کالا و یا عدم ارسال متعلقات و یا هدایای ارسالی و بسته بندی ، این امکان را از مشتری خواهد گرفت .

 .

ضمانت قطعات برقی 

 ۱-روبوت ابزار تنها قطعات برقی نطیر موتور ، برد های الکترونیک  و کلید ها خاموش و روشن را به مدت  ۶ ماه ضمانت می کند و سایر ابزار و اجزا غیر

برقی شامل این ضمانت نمی شوند

۲-در صورت بروز مشکل در هر یک از قطعات فوق ، استفاده گر به هیچ عنوان نبایستی خود اقدام به تعمیر و باز کردن اجزا داخلی قطعه معیوب نماید ، بلکه قطعه

را به همراه رسید خرید به روبوت ابزار عودت می دهد تا روبوت ابزار اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه نماید . چنانچه نشانه ای از باز شدن و بستن قطعات به روی

قطعه معیوب مشاهده گردد، این قطعه به هیچ عنوان شامل ضمانت نخواهد شد .

۳-قطعات فیزیکی ، شفتها ، تسمه ها و سایر اجزا ماشین شامل ضمانت نخواهد بود .

۴-استفاده گر بایستی در شرایط استاندار از ابزار برقی استفاده نماید و چناچه خارج از این شرایط ابزاری دچار مشکل شود از ضمانت خارج است ، نظیر استفاده از

ابزارآلات در فضاهای پرغبارو آلوده که گردخاک و یا رطوبط در حجم بالا  وارد سیستم داخلی ماشین می شود 

۵- صدماتی که در اثر کاهش و افزایش شدید ولتاژ به قطعات وارد شود از ضمانت روبوت ابزار خارج است

۶- تعویض و یا تعمیر قطعات برقی برای هر قطعه تنها یک بار شامل ضمانت می باشد و در صورت تکرار ، خریدار بایستی هزینه تعویض یا تعمیر را بپردازد 

 

عدم رعایت هر یک از موارد بالا حق مشتری را برای برگشت کالا و یا ضمانت قطعات برقی از بین می برد 

چنانچه بعد از مطالعه موارد فوق هنوز سوالی دارید با شماره ۱۴۶۳  ۶۶۱۷  ، ۱۶۳۷  ۶۶۱۷  یا همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲  تماس بگیرید . 

  تیم فروش روبوت ابزار


مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 ریال Total

Check out