مشتریگرامی 

اگر اولین بار است که تصمیم دارید از روبوت ابزار خرید کنید ، لطفا قبل از خرید و تماس با ما این موارد را بخوانید .چنانچه بعد از مطالعه هنوز سوالی دارید با شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷  یا همراه  ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲   تماس بگیرید .

فلسفه کاریروبوتابزار 

فروش محصولات با پایین ترین قیمت ممکن و رفتار با مشتری آن گونه که دوست داریم با ما به عنوان یک مشتری رفتار شود .

ارائه محصولات 

روبوت ابزار تا حد ممکن تلاش نموده با قرار دادن عکس محصولات ، کاتالاگ ، مشخصات فنی و  توضیح در مورد کالا، نیاز اطلاعاتی  کاربر را برآورده کند و چنانچه این اطلاعات به سوالات کاربران پاسخگو نباشد ، کارشناسان ما تلفنی  آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند .

شیوه خرید از ما

۱-

 در حال حاضر امکان خرید به سه روش وجود دارد .

الف : خرید به صورت آنلاین و پرداخت از طریق درگاه امن بانک پارسیان ، لازم به یادآوری است  صفحات خرید روبوت ابزار از طریق گواهی اس اس ال ، امن می باشد

ب: خرید به صورت آفلاین و پرداخت با کارت بانکی . توجه نمایید بعد از اتمام مراحل خرید ، ایمیل شماره کارت  برای مشتری ارسال می گردد و کالا تنها بعد از دریافت هزینه خرید ارسال می گردد

ت: مراجعه مستقیم به فروشگاه و خرید کالای مورد نظر 

۲-

برای خرید از روبوت ابزار از روی وبسایت بایستی یک حساب مهمان یا کاربری برای خود بسازید ، در هر دو حالت امکان خرید برای شما فراهم است .

۳-

 روبوت ابزار به هیچ عنوان آدرس ، مشخصات و شماره تلفن اعضا را در اختیار هیچ فرد یا گروهی برای استفاده تجاری یا غیر تجاری  قرار نمی دهد .

۴-

الف : برای خرید کالا به صورت آنلاین ، کالا یا کالا های  مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و کلید تسویه حساب بزنید و تا مرحله  آخر ادامه دهید در پایان  به صفحه  پرداخت امن پارسیان وارد می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود ، مبلغ از حساب شما کم شده و خرید به اتمام می رسد ، همزمان ایمیل تایید پرداخت ، صورت حساب شما و مشخصات خرید برای شما با پست الکترونیکی ارسال می گردد .

ب : دز صورت خرید آفلاین ، تمام مراحل به شکل فوق می باشد اما بعد از اتمام مراحل خرید به صفحه صورت حساب و شماره کارت راهنمایی می شوید و نامه الکترونیکی صورت حساب و مشخصات خرید برای شما ارسال می گردد . لازم به تذکر است کالای خریداری شده به صورت افلاین بعد از پرداخت هزینه خرید ارسال می گردد 

۵-

بعد از دریافت نامه الکترونیکی تایید پرداخت آنلاین  ، شماره قبض شرکت باربری یا شرکت پست برای شما ارسال می گردد و خریدار می تواند از طریق سایت شرکت تیپاکس یا شرکت پست وضعیت بسته خود را ردیابی کند .

۶-

سفارش کالا از روی وب سایت به صورت آفلاین  به معنی دریافت کالا نخواهد بود و کالا زمانی برای مشتری ارسال می گردد که هزینه آن پرداخت شده باشد .

۷-

 سبد های خرید مشتریانی که خرید خود را به اتمام نرسانده اند تنها ۲ ساعت اعتبار دارند و چناچه نسبت به پرداخت وجه اقدام ننماید ،  به صورت خودکار پاک می شوند  . و اگر در فاصله خرید  و پرداخت ، کالای مورد نظر به اتمام برسد ، روبوت ابزار مسئولیتی نخواهد داشت .

۸-

چنانچه نیاز به تغییر ،  اصلاح و یا لغو یک سفارش بعد از پرداخت وجه را دارید ،در تهران  ، حاکثر ۱ ساعت بعد از سفارش و در سایر شهرها حداکثر ۶ ساعت بعد از تسویه حساب نهایی با ذکر شماره  ویژه فاکتور از طریق تلفن به شماره ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ ، ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، پیامک به شماره ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲   و یا پست الکترونیک :   robotabzar@yahoo.com  تغییرات خود را اعلام کنید تا از ارسال کالا خوداری شود ، سفارش تا حصول تصمیم نهایی شما و دریافت تغییرات و پرداخت هزینه تغییرات ( در صورت افزایش کالای سفارشی) منتظر می ماند ، در غیر این صورت ، کالامطابقسفارش ارسال می گردد.

با تشکر 

تیم فروش روبوت ابزار


مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 ریال Total

Check out